5.ua

З російського полону звільнили ще двох українських офіцерів

  З полону звільнені два українських офіцери - Олександр Філіппов – капітан 2-го рангу та підполковник Олександр Кальян, повідомив представник Міноборони Владислав Селезньов.

  Про це 5-му каналу повідомили в прес-службі управлінні міністерства оборони в Криму. Водночас, на материкову частину перемістилися й кілька інших українських військовослужбовців. Решта – очікують на наказ стосовно загальної передислокації. Водночас, невідомою залишається доля капітана В’ячеслава Дем’яненка.

  “З північної сторони Криму, на кордонах працюють фахівці, представники організаційних груп, які готові зустрічати колони військового персоналу, які залишають територію Криму, пересуваючись на материкову частину України. З матір’ю Філіппова я розмовляв годину назад, Олександр знаходиться на материковій частині України, рухається в напрямку Херсона. З ним перемістилися на велику землю капітан 2-го рангу Савенко, головний старшина Атоян і головний старшина Хміль. Олександр Кальян в даний час знаходиться на території військової частини в селі Плодове. Доля капітана 2-го рангу В'ячеслава Дем'яненка на цей день мені невідома, на зв'язок він не виходив, де знаходиться – також невідомо”, - зазначив Селезньов.

  Нагадаємо раніше повідомлялося про деталі військової операції Росії в АР Крим.

  Попередній матеріал
  Правий Сектор протестує під стінами парламенту
  Наступний матеріал
  Сьогодні в Раді - година запитань до Кабміну
  Теги:
  Loading...