5.ua

З Перевального на материк виїхали 157 військовослужбовців - Міноборони

  157  військовослужбовців з Перевального виїхали зі своєї частини для передислокації на материкову Україну,  повідомив телефоном “5 каналу” Владислав Селезньов, голова регіонального медіа-центру Міноборони в Криму.

  Зустрічають вояків у трьох збірно-пересильних пунктах - у селах Чонгар, Першокостянтинівка і Ставки. Збірні пункти розгорнуто також у Києві, Вінниці, Одесі, Очакові та Миколаєві.

  “Ці військовослужбовці, які раніше проходили службу в Перевальному в бригаді берегової оборони, рушили на 4х автобусах в напрямку півночі Криму. Мета їх руху - це переміщення на материкову частину України, де вони далі будуть проходити службу. Частина персоналу відбуває до Миколаєва, частина - більша - до Одеси. Зараз в ці хвилини відбувається переміщення військової техніки, мова йде  про бойові машини піхоти - БМП-2, вони на автокранах переміщуються на станції погрузки”, - зазначив Селезньов.

  Загалом на велику землю з Криму, за даними Міноборони, вже переїхали понад тисяча військовослужбовців та членів їхніх родин. Серед вояків - найбільше представників військово-морських сил, також є представники повітряних сил та частини безпосереднього підпорядкування Міноборони й Генштабу. Лише напередодні до материкової України передислокували дві сотні службовців.

  Попередній матеріал
  Україна виконала майже всі зобов'язання із захисту російської мови - Рада Європи
  Наступний матеріал
  Російські канали показують лише в Артемівську Донецької області
  Теги:
  Loading...