Яценюк: влада задіює всі мирні засоби для протистояння агресії

  Українська влада продовжує розв’язувати кризу політичними та дипломатичними методами і долучає до цього міжнародні організації. Таке заявив прем’єр Арсеній Яценюк у Верховній Раді.

  Своєю чергою, спікер парламенту Олександр Турчинов констатував: ситуація в Криму залишається напруженою. Він попередив Москву про відповідальність за військову агресію проти України.

  Олександр Турчинов, голова ВРУ: «Я говорив з головою Держдуми Росії паном Наришкіним, де чітко акцентував на агресивних погрозах російських військових і сказав, що українські війська діють відповідно до українських законів і Конституції. Вони будуть обороняти українську землю. І будь-яка спроба атакувати військові містечка – це, фактично, пряма військова агресія проти нашої країни, за що будуть нести повну відповідальність російські військові і керівництво Російської федерації… Ситуація залишається дуже напруженою».

  Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України: «Вирішуємо цю кризу на даному етапі політичними, дипломатичними шляхами. Задіяні всі інструменти. Всі країни не просто висловлюють стурбованість, але й зробили жорсткі заяви щодо дій Російської федерації на території України. Ми далі продовжуємо підключати всі міжнародні організації».

  Попередній матеріал
  Франція відмовилась від саміту G-8 за участі Росії
  Наступний матеріал
  Джемілєв: треба розривати договір про ЧФ РФ і вступати в НАТО
  Теги:
  Loading...