ВРУ вимагає миру, але не забуває про українське військо

    Не допустити введення військ на територію України закликала президента Росії Володимира Путіна Верховна Рада. А також підтримала заяву з вимогою неухильного виконання угод щодо перебування Чорноморського флоту в Україні.

    Окрім того, Верховна Рада звернулася до парламентів держав-гарантів безпеки України та до міжнародних організацій. У зверненні наголосила, що дії Росії підривають основи безпеки на континенті і нагадала світу, що офіційний Київ добровільно відмовився від ядерної зброї і розраховує, що ніхто не буде зазіхати на територіальну цілісність країни. Також у постанові йдеться про те, що референдуми в Україні мають відбуватися після ухвалення відповідного закону про референдум. Окрім того, депутати підтримали Збройні сили і схвалили рішення Ради нацбезпеки і оборони. За даними колишнього міністра оборони Олександра Кузьмука, уряд уже зобов’язали виділити кошти для забезпечення війська усім необхідним.

    Володимир Литвин, народний депутат, позафракційний: «Зафіксовано, що реалізувати саму ідею референдуму можна тоді, коли буде спеціальний відповідний закон про місцеві референдуми, але це має бути виключно закон України, на цьому я особливо наголошую. Референдуми мають відповідати і самі ідеї мають співвідноситися із Конституцією і відповідними законами України. Коли буде закон про місцевий референдум, в ньому будуть чітко прописані всі можливості».

    Олександр Кузьмук, народний депутат: «Верховна Рада прийняла постанову про підтримку Збройних сил України і надала доручення уряду внести зміни до державного бюджета на 2014 рік. Це якраз і входить в загальнодержавні плани підвищення боєздатності і боєготовності Збройних сил України».

    Попередній матеріал
    Немиря: росіянам в Україні нічого не загрожує, дії військ РФ – незаконні
    Наступний матеріал
    Яценюк: російська агресія – нічим не спровокована
    Теги:
    Loading...