Вінничани – проти війни, але готуються оборонятись

  Близько трьох тисяч вінничан вийшли на віче. Головна тема зібрання – ситуація в Криму. Іти у військкомати і записуватися у добровольці – такий заклик почули учасники мітингу зі сцени віча.

  Уже найближчим часом у місті планують створити координаційний штаб, щоби дії добровольців були злагодженими та керованими. Очолить його сотник 27-ї сотні Самооборони, що спеціально для цього вже прибув із Києва. Головне завдання місцевої самооборони – охороняти стратегічні об'єкти у Вінницькій області. У подальшому обіцяють відповідно реагувати на перебіг подій в Україні.

  Вадим Лісов, учасник акції: «Не може бути незалежної Польщі без незалежної України і підтримуємо наших братів українців».

  Людмила Румянцева, учасник акції: «Я, естественно, против того, чтобы нас оккупировали, я против того, чтобы наши военные части окружали и убивали их, и надо немедленно поставить наших военных, где перешеек - чтобыони с Крыма не перлись к нам сюда».

  Олександр Фігурний, учасник акції: «Треба, щоб весь народ України зараз піднявся, вийшов на свої майдани і заявив, що Україна не хоче війни, що Путін – геть. Ні війні

  Ігор Ісаков, координатор Самооборони Майдану у Вінницькій області: «Буде створено єдиний штаб для координації всіх дій. Це буде координація по забезпеченні громадського порядку, захисту стратегічних об’єктів: заводів «Кристал», «Форд», заводів, Ладижинської ГЕС».

  Попередній матеріал
  Міноборони: росіяни – блокують, морські піхотинці – не здаються
  Наступний матеріал
  Папа Римський закликав молитися і допомагати Україні
  Теги:
  Loading...