5.ua

В Ялті занепокоєні ймовірним зривом туристичного сезону

  На думку жителів Ялти політичні пертурбації на півострові можуть призвести до того, що гостей на курортах Криму цьогоріч буде менше, аніж зазвичай.

  Чимало людей плекають надії, що тепер за залучення туристів до Криму - активно візьмуться самопроголошена місцева влада та Росія, яка вже визнала півострів незалежною державою за результатами нелегітимного референдуму. Сподіваються і на фінансову підтримку з боку Москви. Втім, місцеві мешканці переконані - загострення конфлікту і збройні дії на півострові призведуть до значного скорочення охочих відпочити в Криму.

  Крим: за крок до анексії LIVE     

  Перший житель Ялти:“В этом году наверное будет не очень много туристов, но тем не менее наверное как-то постараются обеспечить, потому что для Крыма это пища”.

  Другий житель Ялти:Все будет точно так же как и было. главное, чтобы все это не разразилось в военный конфликт. В этом случае конечно - кто поедет? Тут бы самим где-то спрятаться в подвальчик.

  Третій житель Ялти:“Мы будем надеяться, что наши украинские туристы любят нас независимо от того, будет Крым российским или независимым. Поэтому надеемся, что это существенно не повлияет, а если повлияет, то за счет компенсаций Россией, россиянами будем надеяться”.

  Попередній матеріал
  Прем’єр-міністр Чехії: Голосування в Криму відбулося не прозоро
  Наступний матеріал
  На Львівщині зростає кількість біженців з Криму
  Теги:
  Loading...