ridus.ru

В Росії тиснуть на депутата, який проголосував проти анексії Криму

  Депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов став єдиним депутатом з 446 , що виступив проти анексії Криму. Тепер фракція ЛДПР ставить перед Держдумою питання про позбавлення Іллі Пономарьова повноважень народного обранця через те , що він проголосував проти "проти" ратифікації Договору про прийняття Криму в РФ і закону про нові суб'єктах Федерації. Про це 20 березня повідомляє офіційний сайт партії.

  "7 квітня фракція внесе на розгляд Держдуми подання про визнання втраченими повноважень депутата Іллі Пономарьова, оскільки він виступив проти інтересів держави, пішов на поводу у нацистів, охочих розколоти країну" , - йдеться в повідомленні.

  Крім позбавлення повноважень Пономарьова, фракція Жиріновського також вважає, що " решту депутатів, які утрималися при голосуванні, необхідно попередити про їх неповну відповідність політичному статусу".

  Член фракції "Справедлива Росія" Ілля Пономарьов у своєму блозі натомість пояснив свою позицію намаганням бути чесним в міжнародних стосунках.

  " 445 за, 0 - утрималися , 1 проти (я ). Четверо не голосували ... У 1994 році уряд Єльцина уклав з урядом України угоду - ми відмовляємося від територіальних претензій на Крим , а Україна відмовляється від ядерної зброї. Недалекоглядну угоду, але тим не менше - ми дали слово. Україна свою частину договору виконала , ми ж її , виходить , банально обдурили " , - написав Пономарьов.

  Фото ridus.ru 

  Попередній матеріал
  Польща допоможе Україні підвищити вплив місцевого самоврядування
  Наступний матеріал
  В СБУ запросили працювати випускників університетів Заходу
  Теги:
  Loading...