volynpost.com

В Росії поменшало громадян, які радіють через анексію Криму

  Кількість росіян, які радіють через анексію Криму Росією, схвалюють дії Кремля у цьому напрямку та готові самі через це страждати суттєво зменшилася з квітня.


  Про це свідчать результати опитування, проведеного російським "Левада-Центром", пише "Українська правда".

  Так, у квітні кількість тих, кого тішило приєднання Криму, становила 23%, зараз — 16%. Також кількість тих, хто схвалює такі дії, зменшилась з 46% до 40%.

  Крім того, у квітні відчуття протесту і обурення за такі дії висловлювали менше 1% опитаних, зараз таких 2%.

  Також менше росіян зараз готові йти на особисті фінансові обмеження заради Криму. Так, у березні 19% громадян готові були значною мірою заплатити за анексію, зараз таких 12%. У повній мірі в березні були готові заплатити 7%, зараз — 5%. Зовсім не готові йти на будь-які обмеження 28% росіян проти 19% березневих.

  Водночас збільшилася кількість громадян РФ, які впевнені, що Крим має бути російським — 73% зараз проти 64% у березні. Лише 4% вважають, що півострів має бути українським (у березні таких було 14%).

  Також все більше росіян впевнені, що в українців анексія Криму викликає негативні відчуття. Так, 38% вважають, що через це українці ненавидять Росію загалом (у березні таких було 24%). Ще 23% вважають, що погіршилось відношення українців до російського керівництва, але не країни (проти 18% у березні).

  Опитування проводилося 22 – 25 серпня, було опитано 1 тис. 600 людей старших 18 років в 134 населених пунктах у 46 регіонах Росії. Статистична похибка не перевищує 3,4%.
  Попередній матеріал
  ООН: понад 260 тисяч українців покинули свої домівки через події на Донбасі
  Наступний матеріал
  Гелетей не виступатиме перед Радою, бо відзвітував перед керівництвом у закритому режимі
  Теги:
  Loading...