Фото gordonua.com

В окупованому Криму ФСБ намагається вербувати священиків УПЦ (КП)

  На священиків Української православної церкви Київського патріархату в анексованому Криму чиниться психологічний тиск з боку співробітників ФСБ Російської федерації.


  Про таке повідомляє видання "Крим.Реалії" із посиланням на архієпископа Сімферопольського та Кримського Климента.

  "Я знаю, що деякі священики були змушені підписати папери про співпрацю з ФСБ. Ми повертаємося в далекі комуністичні часи, коли КДБ мало вплив на священиків", – повідомив панотець.

  За словами архієрея, основні питання, які цікавлять представників ФСБ, стосуються діяльності самого Климента, його кола контактів, планів, маршрутів пересування. Разом з тим, незважаючи на ситуацію, що склалася, архієпископ Сімферопольський і Кримський не планує залишати півострів. Він заявив: "Я з Криму добровільно не виїду. По-перше, тут моя паства, по-друге, я – корінний кримчанин. По-третє, у мене немає благословення. Все, що було зроблено за ці роки, – зроблено моїми руками і руками моїх парафіян, кинути все це на розтерзання було б духовним злочином".

  Журналісти "Крим.Реалії" нагадують: із 15 священиків Української православної церкви Київського патріархату в Криму наразі залишилося тільки дев'ять.

  Сьогодні ж окупаційні каральні органи затримали кримську активістку Лізу Богуцьку.

  Попередній матеріал
  Перший "в‘язень Болотної" вийшов на свободу
  Наступний матеріал
  Під Слов’яносербськом терористи оточили блокпост Нацгвардії
  Теги:
  Loading...