ru.krymr.com

У квартирі члена Меджлісу провели обшук

  Вранці 16 вересня, у квартиру члена Меджлісу кримськотатарського народу Ескендера Барієва в с. Молодіжне під Сімферополем, увірвалися озброєні люди з обшуком.


  Про це повідомляє "Крым.Реалии".

  "Увірвалися автоматники, спочатку оточили під'їзд, потім зайшли люди, потім привели понятих і почали все обшукувати. Вони шукали літературу ісламського характеру, вилучили у мене ноутбук разом із зарядним пристроєм і системний блок від комп'ютера", - розповів Барієв.

  Він зазначив, що силовики спочатку вели себе досить зухвало і грубо, налякавши сім'ю, в тому числі й дітей. Але, після зауважень, стали ввічливішими.

  За його інформацією, обшук проводили співробітники ФСБ. Вони пред'явили постанову, що ці заходи здійснюються у зв'язку з подіями 3 травня, коли кримські татари зустрічали на адміністративному кордоні в Армянську свого лідера Мустафу Джемілєва.

  "Повідомили, що обшук ведеться по кримінальній справі щодо тих заходів, повідомили, що у них є санкція на обшук, хоча вони мені копію постанови не залишили", - наголосив представник Меджлісу.

  Ці заходи член Меджлісу розцінює, як "залякування соціально активних людей, як елемент психологічного впливу".
  Попередній матеріал
  В уряді визнали, що затягували з ратифікацією Угоди про асоціацію через РФ
  Наступний матеріал
  Рада розгляне заяву про перспективу членства в ЄС
  Теги:
  Loading...