5.ua

В Криму викрали уже трьох греко-католицьких священиків (оновлено)

  Уже три священики Української греко-католицької церкви зникли у Криму. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

  Близько 14-ї години вдруге зник отець Микола Квич у Севастополі. Останнє, що він устиг повідомити: "до мене ломляться у квартиру на вулиці Хрустальова. Це міліція та проросійська "самооборона", їх багато, двері металеві, але не знаю, скільки витримають". Зараз обидва телефони священика вимкнені.

  Нагадаю, вчора панотця вже викрадали, але потім відпустили. Крім того, зник військовий капелан та священик Євпаторійської церкви Святої Покрови Богдан Костецький, а також отець Ігор Гаврилів. За попередньою інформацією, священики перебували в одному автомобілі. Про зникнення Богдана Костецького 5-му каналу розповіла й офіцер з роботи з особовим складом євпаторійської військової частини А-4519 Тетяна Сухоборова.

  Тетяна Сухоборова, офіцер в/ч А-4519: "Отець Богдан Костецький, священик греко-католицької церкви, відвозив своїх дітей і дружину на Західну Україну. Повертався назад і ще телефонував позавчора десь, що він був на київській трасі, а потім римо-католицькому священику в Євпаторії зателефонував на 10 секунд і тільки сказав, що він уже в Криму, але його не буде, оскільки його затримали якісь люди за те, що він є капеланом для військовослужбовців і являється греко-католицьким священиком. Після того в нього відключені всі номери телефонів, і більше про нього ніхто нічого не чув. Він працював з нашою військовою частиною, допомагав солдатам вже багато років, скільки він тут є, в Євпаторії".

  Попередній матеріал
  Прокуратура відкрила справу проти росіян за захоплення газонасосної станції
  Наступний матеріал
  Україна та Росія оголосили перемир'я в Криму до 21 березня (оновлено)
  Теги:
  Loading...