Фото bestsolution.uz

В Криму вчителям української мови пропонують викладати російську

  Вчителі української мови в Криму, які бажають пройти перепідготовку та викладати російську мову, отримають відповідні години з нового навчального року, повідомила «заступник міністра освіти, науки та молоді» окупованого Криму Наталія Журба.

  Про повідомляє КІА.

  «Щоб вчителі української мови при необхідності могли вже цього року почати викладати російську мову, були виділені відповідні кошти на перепідготовку. З середини серпня такі курси вже почнуться», - зазначила Журба.

  При цьому вона запевнила, що шкіл і класів з викладанням українською мовою в Криму не зменшиться, і все волевиявлення громадян будуть враховані. Крім того, незабаром почнеться переведення федеральних підручників на українську і кримськотатарську мови. І до наступного навчального року школярі, що навчаються на двох інших державних мовах Криму, зможуть отримати такі підручники.

  Віце-президент видавництва «Просвещение» Ірина Кузнєцова зазначила, що перекладені підручники повинні будуть пройти обов'язкову етнорегіональної експертизу на відповідність підручників духу і культурі народів, що населяють регіон.
  Попередній матеріал
  МЗС назвав неприйнятним намір Путіна відвідати Крим 14 серпня
  Наступний матеріал
  НБУ називає нинішнє послаблення гривні "тимчасовим"
  Теги:
  Loading...