5.ua

В Бахчисараї кримські татари зібралися на позачергову сесію курултаю

  Позачергова сесія курултаю кримськотатарського народу розпочала свою роботу у Бахчисараї,  хоча зазвичай делегати збираються у Сімферополі.

  Роботу курултаю перенесли в інше місце побоюючись провокацій з боку проросійських сил.

  Національні збори відкрили гімном кримськотатарського народу, потому провели молебен. На порядку денному обговорення громадьсько-політичної ситуації у Криму та задача органів місцевого самоврядування кримськотатарського народу. Крім того делегати обговорюватимуть проведення місцевого референдуму. Принаймні про це  повідомляв напередодні у Брюселі народний депутат від Батьківщини Мустафа Джемілєв.

  “У вас на руках постанова зборів про реалізацію кримськотатарським народом право на самовизначення своєї історичної території в Криму. Яку вам пропонується сьогодні обговорити і прийняти. Прийняттям цього документу ми оголошуємо всім сторонам про початок політичних і правових процедур за створення національно-територіальної автономії кримськотатарського народу на його історичній території в Криму”, - заявив Рефат Чубаров, голова Меджлісу кримськотатарського народу. 

  Національні збори відвідав також перший віце-спікер сепаратистського уряду Рустам Теміргалієв.

  Раніше повідомлялося, що Меджліс кримськотатарского народу не визнав сепаратистську сампроголошену владу Криму.

  Попередній матеріал
  Росія поверне Україні захоплений підводний човен ВМСУ
  Наступний матеріал
  Документи для реєстрації кандидатами в Президенти подали Симоненко і Богомолець
  Теги:
  Loading...