Аксьонов офіційно підтвердив - його уряд охороняють солдати ЧФ РФ

  До охорони важливих об’єктів Криму залучили військових Чорноморського флоту Росії. До будинку уряду підійшли кілька десятків чоловіків у масках і військовій формі. Частина їх – вже усередині. Залучення російських військових підтвердив так званий голова ради міністрів автономії Сергій Аксьонов.

  А перенесення референдуму із 25 травня на 30 березня він пояснив тим, що «конфлікт вийшов за межі розумного». Під час першого засідання незаконно сформованої ради міністрів Криму Аксьонов повідомив, що референдум про статус автономії переносять на 30 березня.

  На плебісцит вирішили поставити питання: «Автономна Республіка Крим має державну самостійність і входить до складу України на основі договорів і угод» із варіантами відповіді «так» чи «ні». Тим часом, в адміністрації президента Росії «Інтерфаксу» заявили, що Кремль не залишить без уваги звернення Аксьонова до Володимира Путіна посприяти у забезпеченні миру та спокою на території півострова.

  Сергій Аксьонов, так званий голова ради міністрів АРК: «Принимаю решение о временном переподчинении частей и соединений силовых структур МВД, СБУ, вооруженных сил, флота, налоговой и пограничников непосредственно мне. Всем командирам выполнять только мои распоряжения. Несогласных прошу оставить службу. Учитывая вышеизложенное, понимая свою ответственность за жизнь и безопасность граждан, я обращаюсь к президенту Российской федерации Владимиру Путину об оказании содействия в обеспечении мира и спокойствия на территории Автономной республики Крым».

  Нагадаю, Мін’юст України наголошує – Сергій Аксьонов не є головою ради міністрів Криму, а його призначення є незаконним.

  Попередній матеріал
  Турчинов: Росія відпрацьовує абхазький сценарій в Криму
  Наступний матеріал
  Посол ЄС в Росії закликав Кремль допомогти Києву
  Теги:
  Loading...