tsn.ua

"Укртелеком" призупиняє надання послуг зв'язку в Севастополі

  "Укртелеком" вважає постанову уряду Севастополя № 314 від 22.09.2014 "Про інвентаризацію майна ПАТ "Укртелеком" і намір провести комплексну перевірку законності приватизації своїх активів, що раніше належали Україні, зокрема телефонну кабельну каналізацію міста, незаконною й такою, що має ознаки рейдерської атаки.


  В тому числі - протиправне відсторонення директора Севастопольської філії компанії від займаної посади на час проведення інвентаризації.

  "Як і раніше, інформацію про прийняття постанов щодо майна оператора ПАТ "Укртелеком" дізнається з відкритих джерел в ЗМІ без належного офіційного повідомлення. Дії влади Севастополя є зазіханням на приватну власність ПАТ "Укртелеком" і суперечать законодавству України, Російської Федерації та нормам міжнародного права про недоторканність приватної власності", - наголосили в компанії.

  В повідомленні зазначають, що "уряд Севастополя та інші зацікавлені особи вже неодноразово спекулювали на темі власності ПАТ "Укртелеком", тим самим чинячи тиск на колектив Севастопольської філії та бізнес оператора в цілому на півострові".

  Відтак, на період проведення інвентаризації "Укртелеком" призупиняє господарську діяльність на території Севастополя.

  "Це означає, що на території Севастополя зупинено надання послуг міжміського та міжнародного телефонного зв'язку, а також доступу до мережі інтернет та передачі даних усім абонентам, як фізичним, так і юридичним особам. При цьому оператор зберігає послугу місцевої телефонії та можливість виклику екстрених служб у Севастополі", - пояснили в компанії.

  "Обставини, які склалися в Севастополі, ставлять під загрозу подальшу роботу оператора та забезпечення телекомунікаційними послугами мешканців усього півострова Крим", - заявили в "Укртелекомі".
  Попередній матеріал
  До Львова із зони АТО повернулись 64 бійці батальйону МВС
  Наступний матеріал
  У Донецьку в німецьких дипломатів викрали автомобілі
  Теги:
  Loading...