5.ua

Укрпошта розпочала міжнародні перекази пенсій до окупованого Криму

  Про це 21 липня повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

  Кабінет Міністрів України дозволив пересилати на територію окупованого Росією Криму пенсійні виплати, які оформлятимуться як міжнародні грошові перекази. Двосторонній обмін міжнародними грошовими переказами між Укрпоштою та Поштою Росії не припинявся.

  Укрпошта прийматиме і здійснюватиме перекази пенсій до відділень поштового зв’язку Кримського півострова.

  "Ми розуміємо як важливо сьогодні забезпечити соціальні гарантії  нашим громадянам, які проживають на анексованій території. Укрпошта оперативно налагодила технологічний процес пересилання пенсійних переказів, на Крим вже пішли перші виплати", - зазначає генеральний директор Укрпошти Михайло Паньків.

  Михайло Паньків також зауважив, що отримання пенсій через міжнародні поштові перекази Укрпошти на сьогодні є найзручнішим способом для кримчан, оскільки українські банки більше не працюють на анексованій Росією території.

  Крім поштового переказу, пенсію можна отримати шляхом зарахування коштів на рахунок у банку, але розташованому за межами тимчасово окупованої території.

  Кримчани, які хочуть поновити виплати пенсій Україною, мають особисто звернутися із відповідною заявою до одного з чотирьох районних управлінь Пенсійного фонду України у Херсонській області – в  Генічеському, Каланчацькому, Новотроїцькому та Чаплинському районах, а також надати офіційне підтвердження про відмову отримання пенсії від російської сторони.

  Кількість поштових відділень Укрпошти в Автономній Республіці Крим становила 539 відділень, серед яких 57 – у Севастополі.
  Попередній матеріал
  Збитий на Донбасі "Боїнг" був застрахований на випадок військових дій
  Наступний матеріал
  У Лондоні готові ввести нові санкції проти РФ, навіть якщо вони зашкодять британській економіці
  Теги:
  Loading...