5.ua

Українські військові понтонери перевірили свою боєготовність

  Військовослужбовці однієї з понтонно-мостових частин Збройних Сил України провели тактико-спеціальне навчання за визначеною військовим керівництвом тематикою. Навчання було проведено згідно з планом тактичних навчань Збройних Сил України з бойовим застосуванням понтонного обладнання, повідомляє 21 березня прес-служба Міноборони.

   Як сказано в повідомленні, військові інженери вдосконалили злагодженість, польову виучку та професійні якості особового складу, а також перевірили готовність в досягненні необхідного рівня взаємодії штабу та командирів підрозділів під час виконання завдань за призначенням.

  "Навчання проводилося у три етапи, під час яких військовослужбовці здійснили марш у визначений район з водною перешкодою та виконали чималу кількість практичних завдань. Зокрема, учасники заходу провели інженерну розвідку та інженерне обладнання району, розвантаження на воду матеріальної частини паромно-мостового парку, відпрацювали питання щодо маскування, охорони та оборони військових об’єктів", - сказано в повідомленні Міноборони.

  За оцінкою керівництва, всі навчальні питання було відпрацьовано в повному обсязі.

  Фото прес-служби Міноборони

  01

  02

  03

  04

  05

  08

  09

  010

  Попередній матеріал
  Фюле: угода про асоціацію України з ЄС - початок довгої спільної подорожі
  Наступний матеріал
  Самопроголошена влада Криму запровадила санкції щодо українських політиків
  Теги:
  Loading...