5.ua

Українські військові, яких було звільнено в Криму, отримають державні нагороди

  Українські військовослужбовці, які потрапили в полон до російських окупантів в Криму і залишилися вірними присязі, будуть нагороджені. президента України та глава парламенту Олександр Турчинов.

  Як повідомляється, під час зустрічі з офіцерами Збройних Сил України, які були звільнені з полону у Криму, Турчинов привітав військових, які до кінця залишалися вірними народу України", і подякував їм за проявлені мужність і героїзм.

  За словами Турчинова, українська армія в Криму зазнала втрат, але, не зважаючи на це , наші військові повністю виконали всі завдання, що стояли перед ними.

  "Ви дали можливість армії підготуватися до захисту країни", - підкреслив в.о. президента

  Спікер парламенту та в.о. президента повідомив, що влада зараз забезпечує гідні умови для облаштування сімей військових. Також Олександр Турчинов зазначив, що офіцери за мужність і стійкість будуть нагороджені та підвищені по службі.

  На зустрічі з Олександром Турчиновим були присутні заступник командувача ВМС України генерал-майор Ігор Воронченко , полковник Юлій Мамчур , комбат морської піхоти підполковник Дмитро Делятіцький і його заступник - майор Ростислав Ломтєв , які були захоплені росіянами під час нещодавніх штурмів військових частин і провокацій проти українських вояків.

  Фото "Урядовий кур'єр"

  Попередній матеріал
  Підготовлено законопроект про перепланування квартир без дозволів
  Наступний матеріал
  Заплановано підвищення цін на комунальні послуги не торкатиметься малозабезпечених
  Теги:
  Loading...