5.ua

Українські війська заблокували російський десант і стягують підкріплення

  Близько 120-ти російських військовослужбовців залишаються біля газо-перекачувальної станції "Чорноморнафтогазу" біля селища Стрілкове на Арабатській стрілці. Про це 5-му каналу повідомили у Державній прикордонній службі.

  Там кажуть: українські військові заблокували дорогу в бік Генічеська, протистояння немає. Водночас, за інформацією прикордонників, до місця події підтягуються українські резерви.

  Олег Слободян, речник Державної прикордонної служби: "Наразі ситуація не змінилася, близько 120-ти військовослужбовців Російської федерації і трьох БТРів перебувають в районі насосної станції на околиці села Стрілкове. Станція знаходиться на території 8-ми кілометрів вже у Херсонській області. Це не материкова частина, але це вже Херсонська область. Наш наряд – прикордонники і представники Збройних сил України – заблокували дорогу в бік Генічеська на північній частині села Стрілкове. Протистояння ніякого немає, швидше за все, дійсно кінцевою метою російських військ була насосна станція, де, власне кажучи, вони зараз знаходяться".

  Раніше прикордонники розповіли 5-му каналу, що близько 13-ї години біля селища Стрілкове на Арабатській стрілці, що коло Генічеська, з вертольотів висадились близько 60-ти російських десантників. За кілька годин їхня кількість подвоїлася. Росіяни підтягнули БТРи і окопалися. Українські прикордонники повідомляли, що Арабатською стрілкою в бік села Стрілкове рухається ще колонна російської бронетехніки. Під час переговорів окупанти намагалися пояснити, що прибули захищати розташовану неподалік газоперекачувальну станцію "Чорноморнафтогазу" від можливих терористичних актів. Тим часом, МЗС України заявляє, що Росія вторглася в Україну і вимагає негайного відведення військ. "Україна залишає за собою право застосувати всі необхідні заходи для припинення військового вторгнення з боку Росії", – наголосили у МЗС.

  Попередній матеріал
  Росія перекидає до Криму новітні зенітно-ракетні комплекси
  Наступний матеріал
  У Севастополі просто з церкви викрали священика УГКЦ
  Теги:
  Loading...