5.ua

Україна тимчасово не прийматиме продуктів з окупованого Криму

  Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України з 13 жовтня вводить тимчасову заборону на переміщення та транзит вантажів, які підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю, з окупованої Росією території АР Крим та міста Севастополя в інші області України.


  Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті відомства.

  "У зв’язку із неординарною ситуацією, що склалась на даний час стосовно  Автономної Республіки Крим  - створення вільної економічної зони "Крим"  з особливим режимом здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованих територіях України, неможливим є здійснювати заходи державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за епізоотичною ситуацією, об’єктами ветеринарно-санітарного нагляду, виконанням обов’язкових протиепізоотичних заходів та програм контролю за здоров’ям тварин", - йдеться в документі.

  У відомстві наголосили, що на території Митного союзу нестабільна ситуація: "Так, на території Росії припинено обіг партії м’ясної продукції виробництва Білорусі, в якій виявлено геном збудника африканської чуми свиней".

  "Враховуючи зазначене, а також безконтрольне переміщення через Керченську переправу об’єктів ветеринарно-санітарного нагляду, зваживши ризики, що створюються для епізоотичного благополуччя території України, здоров’я та життя населення, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України із 13.10.2014 року вводить тимчасову заборону переміщення вантажів, які підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю, з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя в інші області України, а також транзит зазначених вантажів через їх територію", - йдеться в повідомленні.
  Попередній матеріал
  Порошенко перевіряє боєготовність військ на Донеччині
  Наступний матеріал
  Конституційний суд перевіряє "мовний закон" Ківалова-Колісніченка
  Теги:
  Loading...