5.ua

Україна перегляне тарифи у Криму на газ, електроенергію та воду

  Платити більше за житлово-комунальні послуги у кілька разів доведеться кримчанам уже найближчим часом. Разом з тим блокувати поставку енергоносіїв та води на півострів Україна не буде.

  Про таке повідомив лідер фракції "Батьківщини" Сергій Соболєв. За його словами Україна перегляне тарифи на газ, електроенергію та воду і скасує субсидії для цитуємо: "громадян Російської Федерації, окупантів, які розмістили свої воєнні частини на тимчасово окупованій території". Нині ж за електроенергію українці платять вчетверо менше, за економічно обґрунтовану ціну, тарифи ж на газ занижені в сім разів. Нині Кабмін терміново розробляє спеціальну програму, за якою громадяни України, отримуватимуть адресні субсидії, аби компенсувати різницю в ціні. Громадяни ж інших держав оплачуватимуть комунальні послуги за собівартістю.

  Сергій Соболєв, лідер фракції ВО "Батьківщина": "Російська Федерація з наступного місяця вводить нам 405 доларів за тисячу кубічних метрів. Ми не збираємося дотувати громадян Російської Федерації, окупантів, які зараз розташували військові частини на тимчасово окупованій території. Саме тому буде встановлений спеціальний режим, яким чином ми будемо мати відносини стосовно газових тарифів, стосовно тарифів на електроенергію, які занижені приблизно в чотири рази, стосовно тарифів на воду, які занижені в сім разів".

  Попередній матеріал
  МЗС та Мінекономіки України: Росія приступає до фактичної конфіскації фабрик Рошен, розташованих у Росії
  Наступний матеріал
  Курченка оголошено в розшук
  Теги:
  Loading...