У Сімферополі активісти вимагали розшукати зниклих журналістів

  Розшукати зниклих громадських активістів і журналістів вимагали з десяток мітингарів біля Головного управління кримської міліції у Сімферополі.

  Крим: за крок до анексії LIVE   

  Учасники акції принесли з собою світлини зниклих і вимагали від правоохоронців знайти всіх, кого викрали під час анексії півострова. Зокрема, - це активісти кримського Євромайдану Андрій Щекун, Анатолій Ковальський та Михайло Вдовиченко; учасники Автомайдану Олексій Гриценко та його колеги Сергій Супрун і Наталя Лук'янченко; активісти Іван Бондар і Валерій Ващук, й зниклі у неділю оператори Ярослав Пілунський і Юрій Грузінов. Загалом, у період так званої «Кримської весни» зникло 12-ро людей. Їхнє місцеперебування досі невідоме.

  Галина Джикаєва, учаниця акції: "Сейчас мы напоминаем нашим правоохранительным органам, что есть люди, которых надо защищать, вытаскивать из беды, в которую они попали и надеемся, что правоохранительные органы помнят, что они правоохранительные и будут выполнять свои непосредственные задачи по охране порядка и законности в нашей стране".

  Костянтин Реуцький, правозахисник: "Эту проблему нельзя оставлять без внимания. Украина и все мировое сообщество должны обратить внимание, на эту проблему и предпринять шаги для того, чтобы подобные насильственные исчезновения в Крыму прекратились. Мы ждем каких-то четких ответов, действий от милицейского руководства Крыма".

  Попередній матеріал
  Голова Freedom House: у "чорному списку" США бракує ключових осіб
  Наступний матеріал
  Казахстан підтримав анексію Криму
  Теги:
  Loading...