У Києві пікетували російське посольство

  Проти зазіхань Росії на Автономну Республіку Крим, виступили кияни. Близько п'ятдесяти активістів зібралися під амбасадою Російської Федерації.

  У руках тримали плакати та українські стяги. Учасники акції звернулися до Володимира Путіна із вимогою прибрати російські війська з території Криму, не руйнувати цілісність України та не заважати їй розвиватися у Європейському напрямку. При цьому люди наголошують, що війни із сусідом не бажають, до простих росіян жодних претензій не мають, а всю провину за кримські події покладають лише на російську владу. Із посольства до мітингарів ніхто не вийшов.

  Пікетувальник: «Г-н Путин на наш взгляд должен подтвердить защищать целостность и суверенитет Украины и пообещать, что никакого отношения ни к провокациям, ни к каким бы то ни было дестабилизирующим в Крыму действиям ни Россия, ни Путин лично не будут иметь отношение».

  Пікетувальник: «Мы уже выбрали наш вектор развития. Мы хотим быть частью цивилизованной Европы. Мы за время Майдана показали, что мы достигли этого уровня и будем сами дальше строить свою страну без внешнего агрессивного вмешательства».

  Попередній матеріал
  У Сімферополі пройшла проросійська хода
  Наступний матеріал
  Проросійський натовп побив майданівців у Харкові – 97 постраждалих
  Теги:
  Loading...