Фото news.sevas.ua

У Криму звільнили заручників

  У Криму звільнені українські заручники – громадські активісти та військові.

  Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

  За його словами, Сергій Ковальський проінформував, що на адміністративному кордоні між Кримом і Херсонською областю біля села Чонгар на волю вийшли Анатолій Ковальський і Андрій Щекун. Сергій Ковальський каже, що цих людей обміняли, але не уточнив, на кого саме.

  Крім того, як повідомляє Міноборони, було звільнено і командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірала Сергія Гайдука.

  Про звільнення заручників на своїй сторінці у Facebook повідомив і депутат Верховної Ради Анатолій Гриценко. Його син, активіст Автомайдану Олексій Гриценко був серед людей, затриманих представниками самопроголошеної влади Криму.

   

  Всього, за попередніми даними звільнено 8 заручників, серед них: командувач ВМС України Сергій Гайдук, активісти Андрій Щекун, Анатолій Ковальський, Михайло Давиденко, Максим Тривіденко, Сергій Супрун, Юрій Шевченко, Олексій Гриценко. 

  Їх випустили в районі Чонгара. Як повідомив 5 каналу син Ковальського Сергій - його батько та Андрій Щекун вже залишили територію Криму. Відомо, що Щекуна сепаратисти сильно били.

  Нагадаємо,  головнокомандуючий Військово-Морських Сил України контр-адмірал Гайдук був затриманий і вивезений у невідомому напрямку 19 березня у Севастополі. 

  Попередній матеріал
  Соболєв очолив фракцію "Батьківщини" у Верховній Раді
  Наступний матеріал
  Припинити членство Росії в ООН закликає Світовий Конгрес Українців
  Теги:
  Loading...