5.ua

У Криму знаходяться десятки тисяч російських військових – прикордонники

  До півострова під виглядом туристичних груп та поодинці намагаються проникнути не лише військові з сусідньої країни, а й екстремісти. За словами прикордонників, це російські громадяни, які намагаються провезти із собою зброю та заборонені предмети. На кордоні такі подорожні кажуть, що їдуть до Криму на війну, «рятувати» співвітчизників. Державна прикордонна служба повідомляє, що на території Криму перебувають 30 тисяч російських вояків.

  Зброю прикордонники вилучають, а порушників затримують. СБУ вже затримало десятьох громадян РФ, решті заборонений в'їзд до України. Також міліція та прикордонники посилили патрулювання на межі Херсонської області та Криму. І мають докази, що на півострові діють російські війська, зокрема і ті, що окопували Абхазію та Південну Осетію. Іще прикордонники заявили, що стаються напади на українські застави.

  Олександр Жданенко, заступник начальника управління прикордонного контролю Державної прикордонної служби України: «Щоденно ми виявляємо велику кількість людей - громадян Російської федерації, які їду в Україну з метою участі у провокаційних акціях екстремістського характеру. Нами виявлено та не пропущено на територію України - вже понад півтори тисячі таких осіб. Багато осіб, які виявляються мають із собою - вже підготовлені засоби фізичного впливу - дубинки, металеві дубинки, резинові дубинки, гумові кийки, балончики зі сльозогінним газом».

  Михайло Коваль, Директор Департаменту Державної прикордонної служби України: «Враховуючи на ту угрозу і досвід абхазський. Тому що в Абхазії дуже чітко було показано дії тих же людей, які зараз працюють на Україні - це з’єднання повітрянодесантних військ Російської Федерації, ті ж частини морської піхоти. Тактика їх була дуже проста - вони захоплювали судна - кораблі і катери і кораблі у поті вивели їх на рейд і просто банально затопили, щоб цього уникнути - ми з гордо піднятими прапорами вивели наші кораблі у безпечне місце - за межі автономії».

  Попередній матеріал
  В госпіталі СБУ тепер лікують поранених повстанців з Майдану
  Наступний матеріал
  У Криму відключили канал «Інтер»
  Теги:
  Loading...