Фото inforesist.org

У Криму закрили російський банк

  Центробанк Росії 9 жовтня відкликав ліцензію у комерційного банку "Донінвест" на здійснення банківських операцій.


  Як повідомляє прес-служба Банку Росії, рішення про застосування такого заходу впливу прийняте головним банком Російської Федерації "у зв'язку з невиконанням кредитною організацією федеральних законів, що регулюють банківську діяльність, а також нормативних актів Банку Росії, нездатністю задовольнити вимоги кредиторів за грошовими зобов'язаннями та застосуванням заходів, передбачених Федеральним законом "Про Центральний банк Російської Федерації (Банк Росії)", пише "Крим. Реалії".

  "Донінвест" проводив високоризиковану кредитну політику, пов'язану з розміщенням коштів в низькоякісних активах. У зв'язку з незадовільною якістю активів, які не генерували достатній грошовий потік, банк не забезпечив своєчасне виконання зобов'язань перед кредиторами та вкладниками. Керівники та власники ТОВ КБ "Донінвест" не вжили дієвих заходів щодо нормалізації його діяльності та відновлення фінансового становища", - сказано в повідомленні Банку Росії.

  Відповідно до наказу Центробанку, в "Донінвест" призначена тимчасова адміністрація до моменту призначення конкурсного керуючого або призначення ліквідатора. Повноваження виконавчих органів кредитної організації відповідно до федеральних законів припинені.

  За інформацією Банку Росії, "Донінвест" є учасником системи страхування внесків. Відкликання ліцензії на здійснення банківських операцій є страховим випадком. Згідно з даними звітності, за величиною активів "Донінвест" на 1 вересня 2014 року займав 510 місце в банківській системі Російської Федерації.
  Попередній матеріал
  Очільник Донецької ОДА потрапив під мінометний обстріл
  Наступний матеріал
  Бойовики понад 50 разів обстріляли українських військових
  Теги:
  Loading...