5.ua

У Криму базуватиметься російська морська ракетоносна авіація

  На авіабазі в Гвардійському (АР Крим) в 2016 році планується розмістити російський морський ракетоносний авіаносний полк, озброєний дальніми бомбардувальниками Ту-22М3 , повідомляє

  "Ми розраховуємо, що через два роки на авіабазі в Гвардійському знову базуватиметься ракетоносний полк на Ту-22М3 ", - повідомили у російському воєнному відомстві.

  Міноборони Росії не ставить перед собою завдання відновлення всіх аеродромів, на яких в радянський час розташовувалися ракетоносці ВПС Чорноморського флоту, зокрема, у Веселому та Жовтневому.

  "Тут з'явиться необхідна і достатня кількість морських ракетоносців. Потреба в них на південному напрямку була завжди, але саме зараз з'явилися відповідні умови для їх повернення до Криму , який раніше називали "непотопляємим авіаносцем ", - зазначили у відомстві..

  Перед прийомом нових машин авіабази в Гвардійському і в Качі істотно модернізують свою інфраструктуру. Сюди надходитимуть оновлені та відремонтовані літаки і вертольоти, включаючи винищувачі Су- 27, протичовнові Ту- 142 та Іл- 38, а також вертольоти Ка-27 і Ка-29.

  Попередній матеріал
  КНДР запустила балістичні ракети в Японське море
  Наступний матеріал
  Сьогодні США і ЄС мають консолідувати зусилля проти кремлівської агресії
  Теги:
  Loading...