5.ua

У кримському готелі заблокували представника ОБСЄ

  На Кримський півострів щоб перевірити факти перешкоджання журналістській діяльності прибула Дунья Міятович. Проте завадити їй зустрітися з представниками преси намагались понад сотня проросійськи налаштованих активістів. Міжнародну посланницю заблокували в готелі «Україна», де вона оселилась. У залі, де Міятович таки зустрілася з представниками преси, вимкнули світло.

   

  Дунья Міятович, представник ОБСЄ: «Головне, що я хочу заявити - журналісти в Україні повинні мати можливість вільно працювати. Я звертатимуся до влади та звертаюся зараз до всіх, хто несе за це відповідальність, із закликом - не перешкоджати пресі, гарантувати безпеку представникам абсолютно всіх засобів масової інформації. Байдуже, чи це журналісти-українці, росіяни або кримські татари».

  Бабка: «Мы собрались здесь для того, чтобы сказать представителю ОБСЕ, что мы против всякого вмешательства в дела нашего государства. Крым не хочет отделяться и не хочет быть отдельно. Он хочет быть в составе Украины, с автономной республикой Крым, с расширенными правами».

  Попередній матеріал
  Донецьку ОДА намагаються захопити проросійські активісти
  Наступний матеріал
  Тарута намагається налагодити нормальну роботу держустанов Донбасу
  Теги:
  Loading...