фото poltava.pl.ua

У Криму планують бурлити свердловини прісної води

  Перший віце-прем’єр самопроголошеної Республіки Крим Рустам Теміргалієв заявив, що в Криму будуть робити нові свердловини для вирішення проблем з водою у проблемній південно-східній частині півострову.

  Про це повідомляє BBC Україна.

  "Для цього буряться нові свердловини біля м. Старий Крим і починається перекидання води з заповнених передгірних водосховищ. Крім того, здійснюється реконструкція застарілих водопроводів в районі Феодосії, в яких губилося більше 50% води. Загалом, кримчани не відчують ніяких проблем з питною водою", - заявив Теміргалієв.

  При цьому він зазначив, що істотні проблеми за відсутності дніпровської води, яка подавалась через Північно-Кримський канал, відчуває сільське господарство.

  Державна агенція водних ресурсів України повідомила, що вода на півострів не подається, бо до цього часу управління Північно-Кримського каналу "не отримало конкретних пропозицій щодо укладання договірних відносин для водозабезпечення".

  В агенції додали, що Крим також має борг за воду у сумі 1,7 млн. гривень і продовжує несанкціоновано забирати воду – обсяг вже склав майже 4 млн. кубометрів.

  У той же час, пан Теміргалієв каже, що кримська влада подала всі необхідні документи: "Ми переробляли і передавали проекти договору на вимогу Держводгоспу України 4 рази. А води немає".

  Попередній матеріал
  Жертвами катастрофи південнокорейського порома стали більше 100 людей
  Наступний матеріал
  У московському метро чеченець розстріляв групу білорусів
  Теги:
  Loading...