kerch.com.ru

У Керчі знищили останнього Путіна

Останнє графіті із зображенням Путіна в Керчі зафарбували комунальники.

На місці останнього у місті пропагандистського графіті із зображенням Путіна, який крокує кримськими просторами, залишаючи за собою античні руїни, тепер – помаранчевий прямокутник, передає місцевий сайт Kerch.com.

Цьому рішенню місцевої влади передувала активізація місцевих арт-партизанів. Минулого тижня ватажок окупаційної адміністрації Криму Аксьонов повідомив про нібито затримання двох студентів, на яких поклали відповідальність за систематичне "псування" портретів Путіна у місті, передає радіостанція "Керч.ФМ". У відповідь на це вночі після арешту останньому в місті Путіну домалювали бандитську маску. Графіті було на стіні колишнього літнього театру на набережній.

Напередодні ж, вранці 24 листопада, невідомі в окупованому Росією Криму зробили цілу серію викривальних написів із нецензурними характеристиками очільника держави-окупанта, повідомляє "Керч.ФМ". Написи прикрасили увесь чималенький паркан Керченської філії ГУП "Вода Криму". Працівники водоканалу намагались змити написи протягом усього дня.

Нагадаємо, в окупованому Криму триває триває художній конкурс "Х*йло – пішов геть із Криму".

Попередній матеріал
УЄФА покарало київське "Динамо" за расистську поведінку вболівальників
Наступний матеріал
Внаслідок обстрілів Мар'їнки бойовиками поранені двоє мирних мешканців – поліція
Теги:
Loading...