qha.com.ua

Турецьке МЗС закликало окупаційну владу Криму змінити політику щодо кримських татар

  7 липня в Анкарі відбулася зустріч глави МЗС Туреччини Ахмета Давутоглу з лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим і главою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим.


  Про це повідомляє "QHA Агентство Крымские Новости" з посиланням на прес-службу турецького МЗС.

  Як повідомляється, після зустрічі глава МЗС Давутоглу закликав тих, хто намагається залякати кримськотатарський народ, змінити свою політику по відношенню до них.

  Особливу увагу він приділив тому, що заборона про в'їзд Чубарову була введена після проведення засідання Меджлісу в Херсоні за участю лідера кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим.

  "Кримські татари очікують скасування заборони на в'їзд до Криму лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемільову та голові Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова. Ми закликаємо змінити ставлення до кримськотатарського народу", - наголосили в турецькому МЗС.

  "Ми не сумніваємося в тому, що кримськотатарський народ на чолі з Меджлісом переживе цей складний період, зберігаючи єдність і злагоду. Мирним, демократичним і правовим шляхом він залишить ці дні позаду. Як і завжди Туреччина буде разом з кримськими татарами", - заявив Давутоглу.
  Попередній матеріал
  У Донецьку терористи викрали директорів двох шахт
  Наступний матеріал
  Спецслужби США затримали сина російського депутата за підозрою у хакерських зламах у крадіжках
  Теги:
  Loading...