5.ua

Тенюх впевнений в достатності українського війська на півдні країни

  Українські збройні сили сконцентрували достатню кількість військових для відбиття атак у південному регіоні. Про це розповів в.о. міністр оборони Ігор Тенюх на брифінгу 17 березня.

  За його словами, станом на цей момент у Криму знаходиться 21,6 тисяч військовослужбовців РФ.

  "Наших достатньо для того, щоб виконати завдання на півдні. Вони готові до виконання завдань", - зазначив глава Міноборони.

  Він нагадав, що розпочалася часткова мобілізація до лав Збройних Сил і "планові навчання", які розпочалися ще 3 березня, є саме одним із елементів, який необхідний для приведення Збройних Сил України в повну готовність. Стосовно подальшого розвитку подій міністр висловив переконання щодо мирного вирішення конфлікту.

  Він також нагадав, що російська і українська сторони знаходяться у стані досягнутого перемир'я "тому штурмів зараз немає".

  Ігор Тенюх крім того заявив про продовження перегрупування українського війська.

  "На сьогодні підрозділи Збройних Сил України розгорнуті від заходу до півдня у визначених районах, відповідно до тих перегрупувань, які здійснюються з боку Російської Федерації. Таким чином ми вирівняли співвідношення стосовно північного напрямку, а також підсилили південний напрямок. Триває підсилення на східному напрямку", - сказав керівник Міноборони України.

  Попередній матеріал
  Поляки вважають заяви про утиски нацменшин в Україні необґрунтованими
  Наступний матеріал
  В Парижі тимчасово обмежили використання особистого транспорту
  Теги:
  Loading...