5.ua

Світові ЗМІ обговорюють дії російських військ в Криму і появу Януковича

  Ситуацію у Криму і виступ Віктора Януковича активно обговорює західна преса. Прес-конференцію поваленого президента буквально розібрали на цитати.

  «Російські війська захопили аеропорти Криму» – саме такі заголовки превалюють у іноземних ЗМІ в п’ятницю. Більшість видань висвітлюють позицію нової української влади, яка звинувачує Москву у збройному вторгненні на територію України. Вражаючі фото попередніх тижнів – із палаючим Києвом – на перших шпальтах замінили світлини кримських міст із озброєними людьми у формі без розпізнавальних знаків.

  Топ-новина з України – і поява на публіці Віктора Януковича у російському Ростові-на-Дону. Попри те, що він досі вважає себе чинним главою держави, західна преса називає Януковича виключно «поваленим» чи «усуненим» від влади президентом. Такої ж риторики дотримується і більшість російських ЗМІ. Розповідає російська преса і про візити своїх політиків у Крим – зокрема, Володимира Жириновського, що пообіцяв російськомовним українцям спокійне життя. На противагу – висвітлюється і звернення російськомовних українців до Володимира Путіна, які дякують за турботу, але просять утриматися від введення військ на територію України.

  Майже у кожному іноземному інтернет-виданні читачам пропонують стислий огляд ситуації в Україні. Зокрема – причин, що призвели до революції, найперша з яких – тотальна корупція у владі. Дедалі більше статей присвячені і зміні геополітичної ситуації у регіоні, коли Україна візьме європейський вектор розвитку.

  Нонна Стефанова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Оприлюднено список українських можновладців, чий бізнес зазнав санкцій в Австрії
  Наступний матеріал
  Меджліс не визнає новообрану Верховну Раду Криму
  Теги:
  Loading...