5.ua

США: референдум в Криму недійсний, дії Росії небезпечні та дестабілізуючі

  США відкидають результати референдуму в Криму, а дії Росії вважають " небезпечними і дестабілізуючими " , йдеться в заяві офіційного представника Білого Дому Джея Карні.

  " США підтримують незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України , з моменту проголошення незалежності в 1991 році. Ми відкидаємо " референдум " , який відбувся сьогодні в Кримському регіоні України . Цей референдум суперечить Конституції України , і міжнародне співтовариство не визнаватиме результати опитування , який відбувся під загрозою насильства і залякування , а також в умовах російського військового втручання , яке порушує міжнародне право ", - заявляє представник Білого дому.

  Він підкреслив , що дії Росії є небезпечними і дестабілізуючими .

  " Як ясно дали зрозуміти Сполучені Штати і наші союзники , Росії доведеться дорого заплатити за військову інтервенцію і порушення міжнародного права , не тільки тому , що Сполучені Штати та їх союзники введуть заходи в її відношенні, але і в результаті власних дестабілізуючих дій . У цьому столітті , ми давно залишили в минулому часи , коли міжнародне співтовариство буде стояти мовчки осторонь , поки одна країна насильно захоплює територію іншої " , - йдеться в документі.

  Попередній матеріал
  Сепаратисти хочуть в квітні перевести Крим на рублі
  Наступний матеріал
  За попередніми даними явка на дільницях надзвичайно висока
  Теги:
  Loading...