Шойгу вважає відео-докази присутності російських солдатів у Криму провокацією

  Провокацією і нісенітницею назвав міністр оборони Росії Сергій Шойгу фото та відео-докази про присутність російських солдатів та військової техніки у Криму.

  Міністр закордонних справ Росії також заявив на прес-конференції у Мадриді, що на вулицях кримських міст зі зброєю лише місцеві сили самооборони. Усі військовослужбовці Чорноморського флоту перебувають у постійних місцях дислокації, біля яких було вжито додаткових особливих заходів підвищеної пильності.

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії: «Не знаю, что вы имеете ввиду, когда говорите о про-российских силах в Крыму. Там силы самообороны, которые созданы самими жителями Крыма и они нам не подчиняются и мы им приказы не отдаем. Все российские солдаты вернулись на места постоянной дислокации. Там только усилили охрану. И как сказал наш президент, мы не допустим, чтобы там пролилась кров».

  Між тим, за даними Генерального штабу Збройних сил України, російський контингент в Криму не обмежується Чорноморським флотом. Зокрема, в місті Джанкой розташований перший механізований батальйон «Схід» окремої механізованої бригади, яка базується в Калинівці Чеченської Республіки. Також у Криму перебувають військовослужбовці тридцять першої бригади повітрянодесантних військ, яка дислокується в російському Ульянівську, і двадцять другої бригади спецпризначення з Краснодарського краю.

  Попередній матеріал
  На мисі Фіолент атаковано зенітно-ракетний полк
  Наступний матеріал
  Ситуацію в Криму проінспектують експерти ОБСЄ
  Теги:
  Loading...