5.ua

Самопроголошена влада Криму вирішила жити за московським часом

  З неділі, 30 березня, АР Крим перейде на московський час шляхом переведення стрілки годинника на дві години вперед о 02.00. Про це нагадала прес-служба самопроголошеної держради Республіки Крим.

  "Згідно з постановою Держради Республіки Крим від 17 березня 2014 року № 1763-6/14 з 30 березня 2014 року рух залізничного, водного, повітряного міжміського автотранспорту загального користування, а також робота міжміського телефонного, телеграфного зв'язку на території Республіки Крим здійснюються відповідно до московського часу", - йдеться в повідомленні.

  Окрім того, органам так званої "влади" у Криму доручено розробити і здійснити необхідні організаційні заходи щодо переходу до обчислення часу з московським часом на відповідних підприємствах, в організаціях та установах.

  Крім того, доручено провести організаційні заходи зі здійснення з 30 березня руху залізничного, водного, повітряного, міжміського автомобільного транспорту загального користування, а також робота міжміського телефонного, телеграфного зв'язку на території Криму згідно із московським часом. Планується також організувати та провести інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення про перехід до обчислення часу на території Криму згідно із московським часом.

  Варто зазначити, що материкова частина України 30 березня переводитиме годинники на 1 годину вперед, переходячи на "літній час".

  Попередній матеріал
  Дарт Вейдер планує стати кандидатом у Президенти України
  Наступний матеріал
  В квітні на третину буде знижено ставку мита на імпортні автомобілі
  Теги:
  Loading...