5.ua

Російські окупанти пропонують особовому складу корабля "Славутич" перейти на їх сторону

  Залишити корабель і вирушити на материкову Україну, або ж перейти під прапор Чорноморського флоту - пропонує особовому складу корабля "Славутич" командувач Чорноморського флоту Олександр Витко.

  Подробиці телефоном 5 каналу повідомив глава медіа-центру Міноборони в Криму Владислав Селезньов. Вранці на корабель управління ВМС ЗСУ "Славутич" прибув командувач Чорноморського флоту РФ віце-адмірал Витко. Він зустрівся з особовим складом управління "Славутич", запропонував наступні варіанти виходу з тої ситуації, яка склалася з військовими в Криму - українським військовим морякам пропонувалося - залишити корабель та вирушити на материкову Україну, або перейти під Чорноморський прапор РФ, залишити корабель, звільнитися зі ЗСУ та залишитися проживати на території Криму. Наразі тривають консультації.

  Владислав Селезньов: "Вранці на корабель управління ВМС ЗСУ "Славутич" прибув командувач чорноморського флоту РФ віце-адмірал Витко. Він зустрівся з особовим складом управління "Славутич", запропонував наступні варіанти виходу з тої ситуації, яка склалася з військовими в Криму - українським військовим морякам пропонувалося - залишити корабель та вирушити на материкову Україну, або перейти під Чорноморський прапор РФ, залишити корабель, звільнитися зі ЗСУ та залишитися проживати на території Криму. Наразі тривають консультації. Екіпаж корабля заявив наступне - ми чекаємо відповідної постанови Кабміну і залишаємося вірні присязі на вірність народу України".

  Попередній матеріал
  Сепаратисти штурмували військову прокуратуру Сімферополя
  Наступний матеріал
  О 17:30 Білий Дім може оголосити нові санкції щодо Росії - джерело
  Теги:
  Loading...