Росіяни спробували захопити кораблі українських прикордонників

  Кораблі морської охорони Держприкордонслужби України за бойовою тривогою виходять у море. Про таке 5-му каналу заявив помічник голови відомства Сергій Астахов.

  Він також повідомив, що годину тому озброєні люди намагалися захопити Севастопольський загін морської охорони Держприкордонслужби.

  Сергій Астахов, помічник голови Державної прикордонної служби України: «О 12:45 колона озброєних людей у формі спецназу приблизно в 10 автомобілях у кількості 300 чоловік у повній бойовій екіпіровці здійснює спробу цільового захоплення Севастопольського загону морської охорони. Під час переговорів старший цієї групи заявив, що має наказ міністра оборони Росії зайняти морську частину. Державна прикордонна служба України вживає виключні заходи щодо недопущення захоплення території загону Морської охорони та корабельно-катерного складу. Усі кораблі за сигналом бойової тривоги виходять в море. Керівництво Державної прикордонної служби Україні офіційно заявляє, що буде діяти відповідно до вимог законодавства України».

  Нині в Балаклаві перебуває кореспондент «5 каналу» Олексій Братущак, який стосовно останніх подій у місті зазначає наступне:

  Олексій Братущак, журналіст «5 канал»: «Ми зараз перебуваємо в Балаклаві біля прикордонної частини України. Біля воріт зараз знаходиться п’ять машин легкоброньованих, а також десять машин, які перевозять так званих невідомих в комуфляжі. Але зараз ці машини з російськими номерами. Всередині перебувають солдати. Також по периметру цієї частини стоять солдати. Вони перекрили рух. Всі вони в повному озброєнні. Біля воріт є українські військові. Напевно, вони ведуть якісь перемовини. До них не пускають, але за нашою інформацією - росіяни вимагають, щоб українські прикордонники склали зброю. Поводять себе російські військові дуже спокійно. Зараз тут зібралися місцеві мешканці, які дивляться, що відбувається. Десь кілька десятків людей. Деяким фотографам забороняють знімати це. Але поки все відбувається спокійно».

  Попередній матеріал
  Держдума РФ попросила Путіна використати всі засоби для «стабілізації» Криму
  Наступний матеріал
  Німеччина вимагає від Росії пояснень її дій в Криму
  Теги:
  Loading...