5.ua

Росіяни продовжують блокаду прикордонних підрозділів України

  Більш ніж півтисячі радикально налаштованих росіян - не пропустили в Україну прикордонники. Це дані лише за останню добу. Але нове підкріплення намагається потрапити вже не тільки через російський кордон з Україною, а й з боку Білорусі. Тим часом, російські військові продовжують блокувати прикордонні підрозділи України. Нині під їхнім контролем уже 10 об’єктів. Уночі вони напали на 2 підрозділи - у Масандрі та Євпаторії. Подробиці 5 каналу повідомив помічник голови державної прикордонної служби України Сергій Астахов.

  Сергій Астахов, помічник голови державної прикордонної служби України: «О 1-й годині ночі поблизу розташування мобільної прикордонної застави «Масандра» з’явилися невідомі особи у військовому та цивільному одязі. Невдовзі підтягнулися ще близько 20 осіб у військовій формі з автоматичною зброєю та гранатометами, які оточили підрозділ. Виїзд із території був заблокований «КамАзом». Прикордонники негайно зайняли оборону по периметру військового містечка, щоб у разі атаки відтіснити нападників. На пропозицію здатися, прикордонники категорично відмовилися. Після цього блокування тимчасово припинилося. Наразі нападники ведуть спостереження за прикордонним підрозділом».

  Другий напад відбувся на відділ прикордонної служби «Євпаторія». О 3-й ночі до підрозділу прибуло 8 автомобілів «УАЗ», «Газель», «КамАз» та «Тигр» з 50 озброєними чоловіками у військовій формі. Під’їзд до території підрозділу заблокували автомобілем «КамАз», решта транспорту після штурму містечка заїхали на територію. Нападники увірвалися до службових приміщень відділу. Прикордонники не допустили агресорів до кімнати зберігання зброї та не здали систему управління ділянкою кордону.

  Попередній матеріал
  У порт «Севастополь» не можуть зайти іноземні судна
  Наступний матеріал
  Голова Меджлісу назвав рішення про референдум у Криму безумством
  Теги:
  Loading...