Фото c-inform.info

Росіяни не зможуть їхати у Крим на автобусах

  Рух автобусів через Керченську поромну переправу з 15 серпня буде обмежено, а з 20 серпня до 5 вересня – взагалі заборонено.


  Про це повідомив в. о. міністра транспорту Криму Анатолій Цуркін, повідомляє Кримінформ".

  "Міра тимчасова, введена до 5 вересня, у зв'язку з піковим навантаженням на Керченську поромну переправу", - пояснив Цуркін. Він додав, що обмеження не торкнуться лише автобусів з організованими групами дітей.

  За словами Цуркіна, з 15 серпня всі перевізники на регулярних рейсах, які вже продали квитки, працюватимуть в паритетному режимі з російськими партнерами.

  "Кримські перевізники будуть здійснювати доставку до Керчі, потім пасажири переправляються на поромі самостійно, де вже російський перевізник продовжує перевезення по рейсу до певного суб'єкта РФ за розкладом", - розповів в. о. міністра.

  Також він поінформував, що з 15 серпня до 5 вересня весь малотонажний вантажний транспорт буде переорієнтований на вантажну переправу Новоросійськ - Феодосія із збереженням тарифної ставки.

  Тим часом, Єдина транспортна дирекція, яка організує перевезення на переправі, інформує, що станом на 13 серпня в порту "Кавка"» своєї черги на пором очікують 1280 автомобілів, в порту "Крим" - 1050 автівок. Момент очікування порома становить до 20 годин.

  Нагадаємо, сьогодні у Севастополі через приїзд Путіна масово перекриють рух транспорту.
  Попередній матеріал
  Терористи обстрілюють визволену українськими військами Мар’їнку
  Наступний матеріал
  Окупанти в Криму очікують вдвічі менше туристів, ніж було торік
  Теги:
  Loading...