Росіяни безуспішно атакували український підрозділ в Севастополі

  Російські вояки спробували штурмувати українську військову частину в Севастополі. Про це повідомляє координатор кримського осередку партії «УДАР» Дмитро Білоцерківець.

  Зранку російська армія спробувала вдертися до військового містечка. Щоби завадити «КамАЗу» заїхати на територію – українці перегородили дорогу своїм БТРом. Частину російських військових, які опинились в розташуванні української частини – вивели на вулицю. Росіяни перейшли до казарм, що розташовані поблизу, і де постійно перебуває військовий контингент Федерації. Українці наголосили – російські військові перешкоджають у проведенні фото- та відео-зйомки та погрожують.

  Водночас, особовий склад українського підрозділу залишається на севастопольському аеродромі «Бельбек». Сьогодні зранку на території летовища підняли український прапор, а українські бійці отримали зброю. Севастопольська бригада тактичної авіації наголосила – уникатимуть кровопролиття та проводитимуть перемови. Напередодні представники збройних сил Росії захопили територію аеродрому Бельбек та знищили навігаційну техніку.

  Попередній матеріал
  Яценюк: російська агресія – нічим не спровокована
  Наступний матеріал
  Франція відмовилась від саміту G-8 за участі Росії
  Теги:
  Loading...