5.ua

Росія офіційно заявила про анексію Криму та Севастополя

  Одразу після закінчення промови російського президента відносно входження до складу РФ Криму та Севастополя, в столиці Росії відбулось підписання договору між представниками самопроголошеної республіки Крим, сепаратистських кревняків Севастополя та російської влади про входження окупованих українських територій до складу Російської Федерації на правах нових суб’єктів РФ.

  Сам договір про приєднання Криму та Севастополя до Російської Федерації у Москві підписали Володимир Путін а також представники самопроголошеної влади півострова.

  Церемонія відбулася у Георгіївському залі Кремля, в якому виставили прапори Росії, Криму та Севастополя. Текст договору тепер на офіційному сайті президента Путіна. Зокрема він містить положення, згідно з яким Республіка Крим і місто Севастополь вважаються прийнятими до складу Російської Федерації з моменту підписання Договору, на основі добровільного волевиявлення. Відповідно до документа на півострові діятиме перехідний період до січня 2015 року. За цей час мають врегулювати економічну, фінансову, кредитну та правову системи. Згідно з підписаним договором вибори до органів державної влади у Криму призначені на вересень 2015 року. На півострові будуть три державні мови - російська, українська і кримськотатарська. Ті українці, які живуть у Криму і Севастополі і не захочуть зберегти наявне громадянство, протягом місяця автоматично стануть росіянами. Військовозобов’язані на півострові будуть служити в армії Криму і Севастополя до 2016 року.

  Після підписання Договір має бути ратифіковано російським парламентом. Міжнародна спільнота не визнає окупаційних дії Росії відносно анексії росіянами Криму та Севастополя та включення цих територій до складу РФ.

  Untitled-5

  Untitled-8

  Untitled-6

  Untitled-10

  Untitled-11

  Untitled-1

  Попередній матеріал
  Правоохоронці зібрали докази причетності спецслужб РФ до заворушень на сході України
  Наступний матеріал
  Озброєні люди захопили журналіста і оператора телеканалу ATR
  Теги:
  Loading...