Радбез ООН підтримав Україну і надішле до Криму місію посередників

  Надіслати до України міжнародну посередницьку місію закликала Рада безпеки ООН за результатами термінового засідання.

  Його скликали через повідомлення про вторгнення російських військ на територію Криму. Учасники засідання висловили підтримку української територіальної цілісності та суверенітету. Радбез наголосив – вважає необхідним для всіх політичних гравців в Україні стримуватися. Найкращий спосіб вирішення конфлікту – політичний діалог.

  Саманта Пауер, посол США в ООН: «Сполучені Штати закликають Росію відкликати збройні сили, які збираються в регіоні, та дати українцям можливість створити власний уряд та обрати власне майбутнє без тиску та залякування. Тому США закликають негайно надіслати до Криму міжнародну посередницьку місію, яка б знизила напруженість та почала конструктивний мирний діалог між усіма зацікавленими сторонами».

  Віталій Чуркін, постійний представник Росії в ООН: «Як ви всі знаєте, у нас із Україною є домовленість про присутність Чорноморського флоту в Севастополі. Ми діємо в рамках цієї домовленості. Ми готові до обговорення різних варіантів розв’язання економічної кризи в Україні. Однак з російської перспективи, складно говорити про деталі. Ми не знаємо, яка програма в нового уряду, які умови. Чи підтримує цей уряд більшість українців. Ми не проти допомоги міжнародної спільноти Україні, але в нас дуже багато запитань».

  Попередній матеріал
  Яценюк закликав Росію повернути війська в Криму на місця дислокації
  Наступний матеріал
  Російські солдати і «козаки» напали на український аеродром та військову базу
  Теги:
  Loading...