Путін запевнив західних лідерів у мирних намірах своїх військ в Криму

  Президент Росії Володимир Путін стверджує, що російські військові навчання в Криму були заплановані до того, як в Україні склалася поточна ситуація. Про це Путін сказав у ході розмови з прем'єр-міністром Великобританії.

  Девід Кемерон вказав Путіну, що Росія зобов'язана поважати територіальну цілісність України. Кемерон і Путін погодилися, що міжнародне співтовариство має подумати над тим, як допомогти Україні відповісти на виклики в економіці, сказав прес-секретар Кемерона.

  Одразу три європейські лідери обговорили ситуацію в Україні із Володимиром Путіним. Главі Кремля телефонували прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон, канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент ЄС Герман Ван Ромпей. За даними прес-служби російського президента, Путін підкреслив «важливість недопущення подальшої ескалації насильства» і «необхідність якнайшвидше нормалізувати ситуацію» в Україні. Деталі розмови оприлюднили і європейці. Так, Ангела Меркель закликала Росію уникати будь-яких кроків, що поглиблять конфлікт і зберігати стриманість щодо ситуації у Криму. Переговори телефоном із європейськими високопосадовцями провів і український прем’єр. Європейці висловили Арсенію Яценюку свою підтримку, а також закликали вирішувати конфлікт у Криму шляхом політичного діалогу.  

  Попередній матеріал
  Посол ЄС в Росії закликав Кремль допомогти Києву
  Наступний матеріал
  Обаму закликають зупинити російську агресії в Криму
  Теги:
  Loading...