5.ua

Путін бачить на українських вулицях "розгул радикалів", коли в Криму все "в нормі"

  Президенти США Барак Обама та Росії Володимир Путін вважають за необхідне продовжити пошук того, як стабілізувати становище в Україні. Як повідомила прес-служба Кремля, такої домовленості лідери двох країн висловили під час телефонної розмови в неділю, 16 березня.

  "Продовжено обговорення різних аспектів кризової ситуації на Україні. Путін звернув увагу на нездатність і небажання нинішньої київської влади приборкати розгул і радикальні ультранаціоналістичні угрупування, що дестабілізують ситуацію і тероризують мирних жителів, в тому числі російськомовне населення і наших співвітчизників", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначили у Кремлі, в цьому контексті розглянуто можливість направлення в Україну моніторингової місії ОБСЄ.

  "На думку президента Росії, діяльність такої місії має поширюватися на всі українські регіони", - підкреслюється в повідомленні.

  Путін також заявив, що проведення "референдуму" у Криму "повністю відповідало нормам міжнародного права і Статуту ООН та враховувало, зокрема, відомий косовський прецедент. При цьому жителям півострова була гарантована можливість вільного волевиявлення і самовизначення".

  Попередній матеріал
  Американський суддя пропонує вирішувати питання про Крим в Гаазі
  Наступний матеріал
  Газопроводи взято під охорону Національної гвардії України
  Теги:
  Loading...