atv.odessa.ua

Прикордонники не зафіксували приїзду організованих груп російських бойовиків в Донецьк

  Державна прикордонна служба України (ДПСУ) спростовує інформацію, яка з'явилась в деяких ЗМІ, щодо приїзду в Україну великої кількості російських бойовиків та екстремістів, та - особливо - в складі організованих груп. Про це 14 березня заявила прес-служба ДПСУ.

  "Така інформація не лише сприяє нагнітанню паніки серед населення, але й фактично працює на користь сепаратистів, оскільки дискредитує Державну прикордонну службу, яка зараз докладає максимум зусиль для убезпечення громадян України від протиправних агресивних дій з боку представників інших держав", - заявляють в ДПСУ.

  Також прес-служба прикордонників доповідає, що 14 березня на одному з інформаційних сайтів з’явилася інформація про те, що 13 березня через пункт пропуску в Донецькій області група агресивно налаштованих громадян РФ прибула до Донецька з метою участі у проросійському мітингу. Як відомо, мітинг за Єдність України в Донецьку 13 березня закінчився масовою бійкою, яку спровокували проросійськи налаштовані молодчики. При цьому було вказано і марку автобуса, і фірму-організатора поїздки.

  Разом з тим Державна прикордонна служба офіційно інформує про те, що автобус марки ДАФ сполученням "Афіни-Донецьк-Єсентуки" заїхав на територію України 12 березня близько 22 години через пункт пропуску "Кучурган" (Одеська область). Відповідно до наявних облікових даних державний кордон України, в якості пасажирів цього автобусу, перетнули 6 громадян України та 5 громадян Греції. Інших підозрілих осіб, чи осіб, що не змогли підтвердити мету слідування до України, в автобусі не було.

  "Вважаємо, що неприпустимим є те, що дану інформацію розповсюджують деякі публічні особи країни, в тому числі колишні народні депутати. Не маючи інформацію про реальну обстановку на державному кордоні, не перевіривши інформацію від випадкових осіб, вони поширюють неправдиву інформацію та тим самим дискредитують діяльність правоохоронців та захисників кордонів нашої держави", - підкреслює ДПСУ.

  Прикордонники також звернули увагу українських журналістівй на те, що не відповідає дійсності заява одного із посадовців Луганської облдержадміністрації про перебування на території дитячих будинків та оздоровчих закладів групи бойовиків, які потім дестабілізують обстановку на сході Україні.

  "Державна прикордонна служба спільно з представниками МВС та СБУ перевірили в межах області 56 таких закладів і у жодному випадку ані підозрілих осіб, ані ознак їх перебування виявлено не було", - запевнила прес-служба Державної прикордонної служби України.

  Попередній матеріал
  Регіонали знову захотіли державного статусу для російської мови
  Наступний матеріал
  ГПУ натякає на кару для тих, хто звільнив нападників на столичний банк
  Теги:
  Loading...