Фото visti.ks.ua

Прикордонники можуть облаштувати стаціонарні пости на кордоні з Кримом

  Українські прикордонники не виключають облаштування стаціонарних постів на кордоні Криму та материкової частини України.

  Про це на брифінгу в Києві повідомив начальник Відділу взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби України Олег Слободян, повідомляє УНІАН.

  “Там зараз діють контрольні пости, але якщо таке рішення буде ухвалено на рівні уряду, то ми його виконаємо”, - сказав він.

  За словами Слободяна, з боку Криму спостерігається постійне оновлення особового складу тимчасових прикордонних постів росіян, на які збираються правоохоронці, що перейшли на службу в Росію з української сторони, а також представники козацтва та регулярні підрозділі російських прикордонників.

  Слободян нагадав, що Росія з 25 квітня має намір перейти на повноцінну охорону кордону між Україною та Кримом.

  “Стосовно наших дій, ми знаємо про те, що вони збираються переходити на постійний варіант охорони кордону на кордоні Криму і Херсонської області, і ми робимо адекватні дії”, - сказав він.

  За словами Слободяна, українські прикордонники завозять для охорони кордону спеціальні технічні засоби, включаючи комп`ютерне забезпечення.

  Попередній матеріал
  СБУ підтверджує: сепаратисти не виконують Женевських домовленостей
  Наступний матеріал
  Викрито схему розкрадання майна ”Київміськбуду” на 1 млрд грн
  Теги:
  Loading...