5.ua

ДПСУ: Прикордонний контроль на придністровській дільниці здійснюється без жодних обмежень

  Державна прикордонна служба України повідомляє, що контроль громадян, транспортних засобів та вантажів на кордоні з Молдовою в межах ПМР здійснюється посилено, однак жодних перешкод чи обмежень в перетині кордону не запроваджувалося. Про це в ДПСУ повідомили 31 березня.

  При тому, у березні Держприкордонслужба відмічає зниження  на 30% пасажиропотоку та на 26% транспортних засобів на ділянці кордону з ПМР у порівнянні з березнем минулого року. Загалом кордон перетнуло майже 250 тисяч осіб та понад 70 тисяч транспортних засобів. Детальний аналіз громадянства осіб, які перетинали кордон з Молдовою на ділянці ПМР, дозволяє стверджувати, що зменшення пасажиропотоку відбулося переважно за рахунок громадян України. Протягом місяця на 34% менше наших співвітчизників прослідувало до ПМР та у зворотному напрямку, ніж у березні минулого року. Кількість громадян РФ зменшилася усього на 12%.

  Динаміка перетинання державного кордону вантажним транспортом та автобусами у березні також зменшилася на 23% та склала понад 11 тисяч вантажівок та 3,5 тисячі автобусів. Фактів затримання або непропуску транспортних засобів з вантажами для Придністровського регіону Республіки Молдова не було.

  "Таким чином, не має жодних фактів, які б підтверджували блокаду невизнаної ПМР та створення додаткових обмежень у перетині кордону для осіб, транспортних засобів та вантажів", - підкреслили в ДПС України.

  За словами прес-служби ДПСУ, цю заяву розповсюджено, тому що упродовж останнього часу почастішали безпідставні заяви посадових осіб з Російської Федерації щодо, нібито, повної блокади невизнаної Придністровської Молдавської Республіки, у тому числі, українськими прикордонниками.

  "Такі заяви містять відверто неправдиву інформацію та мають за мету дезінформувати населення, у першу чергу, Російської Федерації про події в Україні та в перспективі сприяти подальшій дестабілізації ситуації в південних регіонах нашої країні", - заявили в ДПСУ

  Фото прес-служби ДПСУ

  Попередній матеріал
  Леся Оробець вийшла з лав “Батьківщини”
  Наступний матеріал
  Світовий банк може надати Україні мільярд доларів
  Теги:
  Loading...