5.ua

Підприємцям Криму дозволено перереєструвати бізнес та сплачувати податки в областях України

  Для реалізації підприємцям та бізнесменам з Криму їх прав та законних інтересів Міністерство юстиції України розповсюдило інформацію про наказ від №525/5 від 14.03.14, яким передбачається, що підприємці, які зареєстровані на території АР Крим та м. Севастополь, для зміни свого місцезнаходження/місця проживання можуть звернутися до будь-якого державного реєстратора України поза межами АР Крим та м. Севастополь.

  "У той же час, відповідно до повідомлення Міндоходів, в АР Крим та м. Севастополі буде запроваджено новий механізм, який дозволить місцевим суб’єктам господарювання сплачувати податки відповідно до законодавства України", - підкреслено в повідомленні Мінюсту.

  Для цього підприємцям потрібно лише перереєструвати свій бізнес на територію будь-якої області України чи міста Києва. Для зміни свого місцезнаходження або місця проживання юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані на території АР Крим або м. Севастополя, повинні звернутися до державного реєстратора реєстраційної служби України в областях або місті Києві.

  У свою чергу органи доходів і зборів після отримання відомостей з Єдиного державного реєстру щодо внесених змін беруть на облік таких платників.

  "Ті платники податків, які здійснюють перереєстрацію, однак не включаються до Єдиного державного реєстру, повинні подати відповідну заяву до органів доходів і зборів обраного регіону, на підставі якої і буде здійснено їх облік… Усі суб’єкти господарювання, які вже перебували в стані переходу з податкових інспекцій АР Крим або м. Севастополя до податкових інспекцій в областях або міста Києва, вважаються взятими на облік", - повідомляють в Міністерстві юстиції.

  Раніше повідомлялось про виїзд з Криму на материкову частину України курсантів Академії Військово-морських сил ім.адмірала Нахімова.

  Попередній матеріал
  Азаров просить Європу віддати його заморожені гроші
  Наступний матеріал
  Країни Центральної Азії остерігаються російського вторгнення
  Теги:
  Loading...