Фото simf.com.ua

Під тиском "самооборони" і чиновників звільнилася директор української гімназії в Сімферополі

  Директор єдиної в Сімферополі української школи-гімназії Наталя Руденко сьогодні була змушена звільнитися з займаної посади в результаті тиску на неї з боку «самооброни Аксьонова» і чиновників міської ради.

  Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на власні джерела в адміністрації школи-гімназії.

  За їх інформацією, вранці перед школою пройшов мітинг декількох десятків людей, які називали себе батьками учнів і представниками "самооборони".
  Пізніше до директора прибули віце-мер Сімферополя Ілля Глазков і керівник управління освіти Сімферопольської міськвиконкому Тетяна Сухіна, які нібито погрожували звільнити директора «по статті» і наполягли, щоб вона написала заяву на звільнення «за згодою сторін».
   
  Раніше "міністр освіти Криму" Наталія Гончарова під час ток-шоу на одному з місцевих телеканалів заявила, що у відомстві існує "внутрішня домовленість" перетворити одну з кращих україномовних шкіл півострова – Сімферопольську українську гімназію – в російськомовну.
   
  На території Криму діє близько 500 російськомовних шкіл, а також 5 україномовних, зокрема єдиний в Сімферополі навчально-виховний комплекс «Українська школа-гімназія».
   
  Наталя Руденко очолювала школу з дня її відкриття в 1997 році.

  Попередній матеріал
  МВС: вимоги сепаратистів - неприйнятні
  Наступний матеріал
  Путін заявив, що спочатку не збирався анексувати Крим
  Теги:
  Loading...